Forgatókönyvíró tanfolyam

Kezdő időpont: 2024. március 20.

Az előadások Szerdánként lesznek, 18 órai kezdéssel két másfél órás előadásra kerül sor. A tanfolyam 26 db másfél-kétórás előadásból áll.

Tanfolyamunk keretében hallgatóink megismerkedhetnek a filmdramaturgia és a forgatókönyvírás alapjaival, valamint az „Industrial script”, azaz közönségfilmes forgatókönyvírással. A forgatókönyvíró tanfolyamunk tematikája folyamatosan frissül, lépést tartva a szakma fejlődésével és új kívánalmaival.

Tanfolyamunk kiscsoportos, gyakorlatorientált, személyes konzultáció lehetőségével, oktatóink a szakma elismert és aktív képviselői.

A tanfolyam elvégzése után lehetőség van gyakorlati munkára az iskolát működtető filmstúdió projektjeiben.

Az előadások anyagáról a hallgatók előre elkészített jegyzetet kapnak.

A tanfolyam pontos anyaga a Tematika rovatban tekinthető meg.

A tanfolyamon hivatkozott filmek listája a Filmlistán tekinthető meg, mely filmek megnézése javasolt.

A tanfolyam helyszíne a Bakáts térnél (a Kálvin tér és a Boráros tér között).

A tanfolyam díja 160.000 Ft. Van részletfizetési lehetőség előzetes megbeszélés alapján.

A csoport létszáma 12 főben limitált, a helyek betöltése a befizetés sorrendjében történik!

Jelentkezési határidő: a tanfolyam kezdetéig folyamatos.

Beiratkozás előzetes bejelentkezés alapján:

Kudor Gyöngyvér +36 70 396 7742

E-mail cím: oktatas@filmiskola.hu